GMOD Tower PM Paketi

Durumu:
Çevrimdışı

Avio

Kayıtlı üye
Katılım
24 Ağu 2011
Mesajlar
868
Tepkime Skoru
36
Konum
Berlin
Exe Puanı
İsim
R. MertMerhabalar, bu konumda GMOD Tower Playermodel Pack addonunun tanıtımını yapacağım.

Bu addon sayesinde, birçok playermodel'a sahip olabileceksiniz.

Gmod Tower playermodel paketi sayesinde workshop'ta playermodel aramak zorunda kalmayacaksınız. Paketin içinde farklı tasarımcılar tarafından yapılmış birçok profesyonel playermodel sayesinde oyuncularınıza yeni şeyler sunabileceksiniz.

Paketin boyutu normal olarak birazcık büyük çünkü içinde bir sürü playermodel bulunmakta.
Büyük olsa bile sunucunuzu yoracak ve zarar verebilecek bir eklenti olmamakla beraber kesinlikle önerdiğim eklentiler arasındadır. GMOD Tower'ın yaptığı çoğu eklenti gibi bu da gerçekten kaliteli olmuş.

En büyük avantajlarından biri ise, workshop koleksiyonunuzda ve oyun dosyalarınızın addon klasöründe bir sürü playermodel klasörü olması yerine sadece tek bir klasör içinde olacak ve bu da çalışmalarınızda kolaylık ve düzen sağlayacaktır.

Eklediğiniz playermodeller sandbox oyun modu ile çalışan sunucularınızda C menüdeki Playermodels sekmesi aracılığıyla kullanılabilmesi için otomatik eklenir. Eğer sandbox kullanmıyorsasnız yine de bu paketin içindeki playermodelleri çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Her oyun modu için desteği vardır. Sadece sandboxda daha kolay seçip uygulayabilirsiniz.

Steam Workshop adresi:

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

 
Durumu:
Çevrimdışı

mrkmrk

Kayıtlı üye
Katılım
5 Nis 2012
Mesajlar
168
Tepkime Skoru
0
Konum
ORDU
Exe Puanı
İsim
-_-__--__-
Sağol yararlı bir konu.