Öneri - Kolay Yönetilebilir Admin Panelli Tanıtım İndex Sistemi

Durumu:

matakon

Kayıtlı üye
Tepkime Skoru
0
Exe Puanı
İsim
matakon
Merhaba arkadaşlar ben matakon,
Geçtiğimiz günlerde ücretli olarak temalı giriş indexi paylaşmıştım yaklaşık 1 haftadır
admin panelli kolay yönetilebilir tanıtım indexi üzerinde çalışmaktayım Sistem ne işimize yarıyacak derseniz
sistem sizleri html'in karmaşık kodları arasında kaybolmaktan kurtarıyor
htmlden anlamayan veya uğraşmak istemeyen arkadaşlara destek ve yardım amaçlı yapmış oldugum bir sistemdir
tanıtım indexlerini düzenlerken harcanılan zamanın önüne geçiyor hızlı ve pratik bir şekilde tanıtımlarınızı hazırlayabilirsiniz
Server özellikleri ve serverin oyun için resim ve tanıtım görsellirini hızlı ve sınırsız bir şekilde ekleyebilirsiniz.
Özelliklerde ve İçeriklerde herhangi bir sınır yoktur yorulup sıkılana kadar ekleyebilirsiniz.
sizlere aşağıda resim ve demo adresi vereceğim
sistemi daha nasıl geliştirebilirim önerilerinizi bekliyorum sistem şuan için yeterli ve kullanışlı durumdamı
inceleyip yorum atıp önerilerinizi bana sunarsanız çok yardımcı olursunuz şimdiden yorumlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Sistemin Serveriniz İle Bir Alakası Yoktur.!
Temaları forumdan buldum arkadaşlar sisteme daha fazla sınırsız tema ekliyebiliriz forumda bu indexleri paylaşan arkadaşlara teşekkür ediyorum
Şu anda Deneme Amaçlı 6 adet tema yapılmıştır temalar daha fazla çeşitlendirilebilir.

Demo Kullanıcı Adı: mahsen2
Demo Şifre: mahsen2

Demo Site:

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Demo Admin:

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Temalar:

Admin Panel:

BİYOLOG AYARLARI

EFSUN AYARLARI

İÇERİK EKLEME
(SINIRSIZ İÇERİK EKLEYEBİLİRSİNİZ)

SERVER ÖZELLİKLERİ
(SINIRSIZ ÖZELLİK EKLEYEBİLİRSİNİZ)

TEMA SEÇME

Durumu:

H E R A

Kayıtlı üye