Özel Ders Ver Al

Egecan06

Üye
Sitemiz
Bağlantıları görüntülemek için üye olmanız gerekiyor. Giriş yap veya üye ol.
almak isteyenleri ve özel ders verenleri bir araya getiren web sitesidir. Bu siteden aradığınız her branşda öğretmeni kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Veya özel ders vermek isteyen bir öğretmenseniz buraya ilan bırakarak özel ders almak isteyen öğrencilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Özel ders almak sadece derslerle ilgili olmaya bilir. Yaptığınız işi geliştirmek istiyor olabilirsiniz, farklı bir alanda eğitim almak istiyor olabilirsiniz. Yada Türkçe,
Bağlantıları görüntülemek için üye olmanız gerekiyor. Giriş yap veya üye ol.
ile derslerinizi geliştirmek istiyor olabilirsiniz..
Bu siteden her alanda eğitmen bulmak çok kolay. Üstelik ister size yakın bir eğitmen seçin, ister uzakdan eğitim almak için farklı bir bölgeden seçin. Tamamen size kalmı, Size en uygun olan öğretmenleri listelemekde web sitesinin işi.
Alacağnız derse karar verdikten sonrası çok kolay. Sitenin filtreleme seçenekleri ile detayları belirtebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ücret ve özelliklerde yer alan özel ders ilanları karşınıza çıkacak ve sizler sadece dilediğinizi seçip özel dersinizi alabileceksiniz. Özel ders aldıktan sonra sitenin bir güzel yanıda öğretmenlere puan verip yorum yapabilmenizdir. Bu sayede sizden sonra ders alacak kişilere de fikir vermiş olabilirsiniz.

Kısacası özel ders ilanı vermek veya özel ders almak için en iyi adres :
Bağlantıları görüntülemek için üye olmanız gerekiyor. Giriş yap veya üye ol.
 
Üst