PUBG Mobile Sezon 7 ile silah tasarımları değişiyor

Durumu:
Çevrimdışı

UqurR35

Renkli Tag
Yönetici
Co Admin
Katılım
2 Şub 2012
Mesajlar
2,594
Tepkime Skoru
340
Yaş
29
Konum
İzmir
Exe Puanı
0
İsim
UqurPUBG Mobile Sezon 6, yeni eşyalar ve etkinliklerle birlikte oyuncular için oldukça eğlenceli geçti. Şimdi de gözler PUBG Mobile Sezon 7‘yi bekliyor. Warfare temasıyla sunulması beklenen PUBG Mobile güncellemesi içinde savaş temasının yanı sıra birçok farklı kostüm ve silah tasarımının yer alması bekleniyor.

UBG Mobile güncellemesi ile silah tasarımları değişecek!
Yeni sezonda savaş teması işleneceğinden dolayı özellikle silah tasarımları üzerine durulacak. Silahlar tarafında AKM, Kar 98 ve M146 modellerinin tasarımında bazı değişiklikler yapılacak. Muhtemelen silahlar daha yıpranmış bir tasarıma sahip olacak.
Etkinlik tarafına baktığımızda ise yeni sezonun etkinliklerinin oyuncuları yine eğlendireceği düşünülüyor. Etkinkinlik kapsamında yüksek RP’ye sahip olan oyuncular atlayışlarını rengarenk bir uçakla gerçekleştirecekler. Ayrıca Urban Scavenger veya Assault Squad’a ulaşıldığında iki yeni kıyafet kazanılacak.

Bu etkinliklerin yanında biri “Tavuk Yemeği” olmak üzere iki farklı etkinliğin daha olması beklentiler arasında yer alıyor.

RP sıralama tablosu her zaman olduğu gibi yine oyun içinde görülebilecek. Oyuncular konumlarını anlık olarak takip edebilecek.
 

Bu içeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 4)